HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan Yonga Teknoloji 2007 yılına kadar ülkemizin önde gelen ticari ve muhasebe yazılım çözümlerinin (Mikro, Logo, Likom, Nebim) bayiliğini yapmış, müşteri ihtiyaçlarına uygun yazılım çözümleri sağlamış ve satış sonrası destek hizmetleri vermiş bir firmadır. 2008 yılı itibariyle CPM Yazılımın MASTER ERP ürününün satış ve satış sonrası destek/danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Sektördeki bireysel deneyimleri 15 yılı bulan ve halen projelerde danışmanlık yapan iki kurucu ortak tarafından yönetilmektedir. 2006 yılının son çeyreğinde CPM Yazılım tüm ürün ailesini MASTER ismi altında toparlamış ve "EN TAMAM ERP" olarak Türkiye Pazarına sunmuştur.CPM MASTER ERP Yazılım altyapısının verdiği avantajlar ile Bankacılıktan - Tekstile, Kimya'dan- Metal sektörüne kadar çok çeşitli sektör ve alt sektörlerde, değişik müşteri segmentlerinde birçok özel projeyi başarı ile gerçekleştirmiştir. 2008 yılından itibaren Cpm Yazılım ile yapılan bayilik ile; Yonga Teknoloji CPM Master ailesinin bir parçası olmuştur. Yonga Teknoloji şu anda müşterilerine gerekli özen ve kalitede hizmet vermeye devam etmektedir.

FARKLILIKLARIMIZ
Gelişen ve değişen müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri ve hizmetleri sunabilmek amacıyla müşterimizi dinliyoruz, firma hedefleri ve beklentileri doğrultusunda ileri dönemleride kapsayacak/destekleyecek yapıyı müşterimizle beraber kuruyoruz. Satışın tek seferlik bir adım olmadığını aslında uzun bir yol arkadaşlığının başlangıcı olduğunu düşünüyoruz ve bu samimiyetle müşterimizle işbirliği yapıyoruz.